pátek 9. prosince 2016

Vzpomínka na Luka nad Jihlavou 2013

Po opravdu dlouhé době jsem se konečně přihlásila na blog a našla jsem tu v konceptech článek. Tak jsem si zavzpomínala na staré poklidné časy u papíru.
Tady je článek:


V listopadu jsem se chystala na svůj první srap sraz. Pořád jsem přemýšlela co si sebou vzít, abych si toho nevzala moc nebo málo. Tak jsem si vzala to co nejvíc používám a při nejhorším bych si něco dokoupila v Jitčině obchůdku, co měla pro nás připravený.... Jsem moc ráda, že se mi ozvala DankaFoto a do Luk jsem nejela sama. Ve dvou se to lépe táhne :D  Celou cestu jsme si povídaly, takže na místě jsme byly velmi rychle :) V Lukách nás navigovala po telefonu Jitka. Ubytovala jsem se a šla se kouknout co je krásného v obchůdku. Bylo tam spoustu krásných barviček, razítek, mašliček, papírů, pomůcek a retro budík od Tima Holtze.
Večer nás Jitka seznámila s celým programem. Ukázala nám co všechno budeme tvořit a co sebou přivezla na vyzkoušení.První večer jsem si vyrobila rámeček. Poskládala jsem si ho z předem nařezaného kartónu. Natřela jsem ho Herkulesem a oblepila barevným papírem. Vnitřek jsem vybarvila Gessem, krásně kryje, a začala jsem zdobit.

Novinkou byla  minirazítka. Ty jsem obdivovala u holek. Udělaly krásná přáníčka z razítek větviček, hvězdiček atd. Razítkování do tvaru věnce nebo do vystřižené šablony vánoční ozdoby.Vybarvování Magnolii s Ponou. Na to jsem se těšila. Moc jsem chtěla vidět na vlastní oči, jak Pona postupuje při vybarvování razítek barvami Distress Ink. Četla jsem a viděla spoustu postupů, ale nebylo to ono. Pono, děkuji za vysvětlení a ráda jsem Tě poznala :)U Kiarky jsem si vyzkoušela vybarvování Copic Ciao. Přišlo mi to stašně složité, asi na to nemám buňky :) Nějak jsem na ten fígl se stínováním nepřišla. Líp se mi vybarvovalo Distresskami, to rozmývání mi přišlo jednodušší :)... Ale u Copiců a muffinů jsem se nasmála jako už dlouho ne :DTady je můj první pokus s Copic Ciao
Jsem moc ráda, že jsem mohla jet a seznámit se spoustu milých lidiček. Všem moc děkuji za krásně strávený víkend! :)Dlouho na něj budu vzpomínat.

Všem krásné svátky! A snad brzo u nějakého tvoření...

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za návštěvu a komentář :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...